ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Котел твердопаливний Ретра 5М PLUS 10 - 32 кВт

Котел твердопаливний Ретра 5М PLUS 10 - 32 кВт

Виробник: Ретра
Артикул: 4811
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 24 міс.
Клас котла: тривалого горіння
Основне паливо: вугілля, дрова, брикет
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 5
Комплектна автоматика: електронна
Тип колосника: водоомивний
Країна виробник: Україна
  • 32 500 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливний котел РЕТРА-5М Plus - українська ціна, європейська якість

Твердопаливний котел Ретра серії 5М Plus - лінійка побутових котлів, розроблена в Україні для роботи у відкритих і закритих (під тиском) системах опалення приватних будинків, майстерень, складів, ангарів, комерційних і промислових приміщень. Котли Ретра 5М Plus працюють за технологією верхнього згоряння палива. Конструкція агрегату дає можливість спалювати різні види палива (дрова, вугілля, тріска, брикет). Представлені моделями потужністю 10, 15, 20, 25 і 32 кВт, що дозволяє підібрати оптимальний агрегат під конкретний об'єкт.

На відміну від класичної серії 5М, в яких процесом керують за допомогою механічного регулятора тяги, побутові котли на твердому паливі Ретра 5М Plus комплектуються контролером - електронною автоматикою для контролю функціональності насосів центрального опалення та системою подачі повітря в топку для поліпшення ефективності процесу горіння. Таким чином, котли твердопаливні українського виробництва Ретра-5М Plus не є незалежними, так як для повноцінної роботи необхідна електрика 220 В (частота 50 Гц).

Система первинного і повторного розподілу повітря забезпечує ефективну роботу опалювального обладнання навіть при щільному закритті всіх дверцят та люків. Від користувача потрібно лише періодично закладати паливо в топку.

Конструкція та принцип дії котлів РЕТРА-5М Plus

Основним елементом котла є теплообмінник, що складається з камери згоряння та конвекторних каналів - горизонтально розташовані перегородки, які, як стінки теплообмінного пристрою, омиваються водою. Таким чином виходить водяна сорочка. Перевагою теплообмінника шахтного типу є більш ефективний відбір тепла від палива і конвективних каналів, через які проходять відпрацьовані і нагріті до певної температури продукти горіння - димові гази. Після каналів відпрацьовані гази надходять на димохід (діаметр труби 150-200мм), що сполучається з патрубком. Безпосередньо спалювання палива здійснюється на колоснику, під яким розташований зольник.

Запуск котла в експлуатацію

Перш ніж розпалювати котел, необхідно переконатись, що агрегат герметичний і заповнений теплоносієм (водою). Далі відкриваємо дверцята піддувала та приступаємо до розпалювання, домагаючись планомірного збільшення температури теплоносія на виході до 70° С. Не намагайтеся повністю засипати топку паливом. Дрова закладаються на 50%, торф'яний брикет і вугілля - на 30% від обсягу топки. У перші кілька діб важливо забезпечити безперервний процес горіння, поступово збільшуючи температуру води до 95 ° С, як зазначено в паспорті виробника.

Переваги твердопаливних котлів Ретра-5М Plus

5 причин, чому варто купити котел твердопаливний Ретра-5М Plus:

  1. конструкція обладнання дає можливість працювати на всіх видах твердого палива;
  2. конвективні канали зменшують утворення конденсату і продовжують термін служби агрегату;
  3. комплект електронної автоматики покращує процес горіння і забезпечує високий ККД;
  4. доступна для середньостатистичного покупця ціна при гідній якості;
  5. 24 місяці гарантії від виробника - (обов'язково збережіть чек нашого магазину).

Ми пропонуємо вигідно купити котел твердопаливний Ретра-5М Plus з безкоштовною доставкою по Україні. Телефонуйте і замовляйте надійне опалювальне обладнання та комплектуючі для системи обігріву через перевірених постачальників.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший