ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Котел твердопаливний Ретра 5М Comfort 10 - 32 кВт

Котел твердопаливний Ретра 5М Comfort 10 - 32 кВт

Виробник: Ретра
Артикул: 4820
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 24 міс.
Клас котла: с автоматичною подачею
Основне паливо: пелета із деревини, агропелета
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 5
Комплектна автоматика: електронна
Вид пелетного пальника: факельний
Доп. опції: можливість праці у ручному режимі (дрова, вугілля, брикет)
Країна виробник: Україна
  • 74 000 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливні пелетні котли Ретра 5М Comfort з двома режимами роботи

Пелетні котли Ретра Comfort - клас водонагрівальних котлів з потужним сталевим теплообмінником (товщина стінки 4-5 мм) і електронним управлінням за рахунок використання мікропроцесора.

Твердопаливний котел Ретра 5М Комфорт ефективний в закритих (під тиском до 0,2 МПа) та відкритих системах опалення котеджів, приватних будинків, складів, адміністративно-побутових комплексів та інших об'єктів. Серія 5М Комфорт представлена моделями потужністю в діапазоні 10-32 кВт, що дозволяє організувати ефективний обігрів житлових і нежитлових приміщень загальною площею від 100 до 320 м².

Котли твердопаливні українського виробництва Ретра 5М Комфорт можуть експлуатуватися в двох режимах роботи:

  1. Основний - паливо в камеру горіння подається автоматично. Агрегати в цьому випадку комплектуються пелетним пальником та містким бункером для зберігання палива.
  2. Резервний - подача палива на жароміцні колосники здійснюється вручну. В якості палива застосовується брикет, вугілля та інші види твердого палива великої фракції. Від якості палива залежить тривалість горіння і довговічність котла.

Конструктивні особливості котлів Ретра 5М Комфорт

Котел на пелетах Ретра 5М Комфорт складається з 3-х основних елементів: теплообмінника, камери горіння і конвективних каналів. Між внутрішніми стінками теплообмінного пристрою і газовідвідними каналами формується водяна сорочка, по якій проходить теплоносій, забираючи тепло. У режимі ручної експлуатації тверде паливо подається на колосникову решітку, яка з усіх боків омивається водою. Через спеціальні заслінки під колосники подається повітря для поліпшення інтенсивності процесу горіння. Управління котлом вручну здійснюється за допомогою терморегулятора механічного типу.

В основному режимі роботи паливо з бункера на пальник подається за допомогою шнека. За основні функції (подача палива, регулювання температури, безпеку) відповідає мікропроцесор. Котли оснащені функцією авто розпалювання. Після установки і підключення котла перші кілька днів необхідно експлуатувати пристрій без зупинки при температурі теплоносія на виході до 70-80°С. Далі можна налаштувати на температуру, зазначену в паспорті. Первинна і вторинна система розподілу повітря забезпечує стабільну роботу агрегату у відповідності із заданим режимом навіть при щільному закритті люків і дверцят. Обслуговування агрегату зводиться до періодичного поповнення бункера пальним (основний режим) або завантаження камери горіння (резервний).

Переваги котлів Ретра 5М Комфорт:

  • вибір комплектації і експлуатація опалювального агрегату в 2-х режимах (основний і резервний);
  • мінімізована конденсація відпрацьованих газів, що забезпечує довговічність обладнання;
  • застосування різних видів твердого палива;
  • якісний теплообмінник з листової сталі 4-5 мм;
  • відносно високий ККД - від 86 до 90%;
  • 24 місяці гарантії від виробника.

Інтернет-гіпермаркет ТТСК пропонує купити котел Ретра на пелетах в Україні з безкоштовною доставкою в будь-який населений пункт. З питань покупки і комплектації котла звертайтеся до менеджерів нашого магазину

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший