10 відгуків
| Микола Дябло | 09/06/2026 |
|
Купив восени для дачі. Здавався заважким, але гріє супер. Цей котел на дровах тримає тепло до 10 годин. Трохи незручно золу вигрібати, зате економія палива відчутна. За зиму працював чітко, рекомендую. |
|
Купив восени для дачі. Здавався заважким, але гріє супер. Цей котел на дровах тримає тепло до 10 годин. Трохи незручно золу вигрібати, зате економія палива відчутна. За зиму працював чітко, рекомендую.
| Олег Спіян | 10/04/2026 |
|
Довго вибирав підходящий варіант, щоб не бігати до підвалу щогодини, і в результаті купив цей котел твердопаливний на 12 кВт. Що можу сказати після сезону: конструкція шахтного типу — це реально порятунок для тих, хто цінує свій час. Завантажив повну камеру дров зранку, і до вечора спокій. Дуже зручно, що можна докидати паливо в процесі горіння. |
|
Довго вибирав підходящий варіант, щоб не бігати до підвалу щогодини, і в результаті купив цей котел твердопаливний на 12 кВт. Що можу сказати після сезону: конструкція шахтного типу — це реально порятунок для тих, хто цінує свій час. Завантажив повну камеру дров зранку, і до вечора спокій. Дуже зручно, що можна докидати паливо в процесі горіння.
| Олексій Козак | 16/02/2026 |
|
Встановлював цей твердопаливний котел витязь 12 квт минулої осені для свого будинку на 90 м.кв. Оскільки маю систему з теплоакумулятором на 800 літрів, шукав саме надійний шахтний котел, який зможе ефективно прогрівати такий об'єм води. Що одразу кинулося в очі — це дуже глибока та об'ємна камера завантаження, куди спокійно влазять великі поліна, не треба гратися з дрібною нарізкою. В міжсезоння зазвичай топиш раз на добу, бо тепла в бочці вистачає надовго. Хоча, коли було вночі -20 то в день ще підкидав, виходило тоді десь 2 рази на добу, щоб тримати комфортну температуру в кімнатах. Оскільки я живу біля лісу, то топиш тільки дровами, і котел їх перетравлює ідеально, навіть якщо вони не ідеальної просушки. |
|
Встановлював цей твердопаливний котел витязь 12 квт минулої осені для свого будинку на 90 м.кв. Оскільки маю систему з теплоакумулятором на 800 літрів, шукав саме надійний шахтний котел, який зможе ефективно прогрівати такий об'єм води. Що одразу кинулося в очі — це дуже глибока та об'ємна камера завантаження, куди спокійно влазять великі поліна, не треба гратися з дрібною нарізкою. В міжсезоння зазвичай топиш раз на добу, бо тепла в бочці вистачає надовго. Хоча, коли було вночі -20 то в день ще підкидав, виходило тоді десь 2 рази на добу, щоб тримати комфортну температуру в кімнатах. Оскільки я живу біля лісу, то топиш тільки дровами, і котел їх перетравлює ідеально, навіть якщо вони не ідеальної просушки.
| Олександр Чайка | 02/04/2025 |
|
Шукав собі шахтний дров'яний котел для свого будинку 150 м2. Зупинився на моделі Витязь. Він підійшов по розмірах і по конструкції мені сподобався. Велика камера згоряння. Вертикальне завантаження палива. Вміщуються великі дрова, вже не треба їх рубати. Котел працює прекрасно! Я обрав потужність 17 кВт його вистачає з головою, горить на одному завантаженні до 9 годин. Мені все подобається! Нічого поганого про котел сказати не можу! |
|
Шукав собі шахтний дров'яний котел для свого будинку 150 м2. Зупинився на моделі Витязь. Він підійшов по розмірах і по конструкції мені сподобався. Велика камера згоряння. Вертикальне завантаження палива. Вміщуються великі дрова, вже не треба їх рубати. Котел працює прекрасно! Я обрав потужність 17 кВт його вистачає з головою, горить на одному завантаженні до 9 годин. Мені все подобається! Нічого поганого про котел сказати не можу!
| Микола | 05/09/2023 |
|
Дуже зручно засипати, опілки з відра. Котел добре працює на опілках. Але розпалювати всеодно на дні треба дровами. Горить добре,але треба ставити 65 на регуляторі і вище |
|
Дуже зручно засипати, опілки з відра. Котел добре працює на опілках. Але розпалювати всеодно на дні треба дровами. Горить добре,але треба ставити 65 на регуляторі і вище
