10 відгуків

Олег 17/08/2023

Топлю коетл опілками, на дно завантажую рубані дрова, та засипаю опілками. 6-7 годин так горить в будинку тепло, навіть жарко. жалко що котел не роблять із 6 мм. але думаю що і 4 мм вистачить мені на років 10. Котлом вже користуюсь рік

Топлю коетл опілками, на дно завантажую рубані дрова, та засипаю опілками. 6-7 годин так горить в будинку тепло, навіть жарко. жалко що котел не роблять із 6 мм. але думаю що і 4 мм вистачить мені на років 10. Котлом вже користуюсь рік

Олексій Ковальчук 11/08/2023

Котел БОМБА! Я не те що задоволений, я просто в захваті!!!
Дуже рекомендую цей котел!

Котел БОМБА! Я не те що задоволений, я просто в захваті!!!
Дуже рекомендую цей котел!

Олег Сахно 10/08/2023

Дуже класний котел, солідно виглядає, і дуже приємно, що за таку невелику ціну, виробник котлів Вітязь, ставить трьоходовий теплообміник. Котел максимально ефективно працює.
Покупка була дуже вдала. Я задоволений!!

Дуже класний котел, солідно виглядає, і дуже приємно, що за таку невелику ціну, виробник котлів Вітязь, ставить трьоходовий теплообміник. Котел максимально ефективно працює.
Покупка була дуже вдала. Я задоволений!!

Григорій 07/08/2023

Котел, як і обіцяли, горить на дровах 10-12 годин. Тєн електричний поставив на всяк випадок на 2 кВт у котел. Котел зроблений якісно. Теплообмінник на 3 ходи, справді знімає тепло, за димохід можна триматися. Єдине, що за такі гроші можна було б і з 5 мм котел зробити. А так котел нормальний, але дорогий

Котел, як і обіцяли, горить на дровах 10-12 годин. Тєн електричний поставив на всяк випадок на 2 кВт у котел. Котел зроблений якісно. Теплообмінник на 3 ходи, справді знімає тепло, за димохід можна триматися. Єдине, що за такі гроші можна було б і з 5 мм котел зробити. А так котел нормальний, але дорогий

Богдан 04/08/2023

Гарний шахтний котел нижнього горіння холомва. мені сподобалось в цьому котлі. 3 шахти теплообмінника та зручна дверка завантаження. котел важить 200 кг видно що там є 4 мм

Гарний шахтний котел нижнього горіння холомва. мені сподобалось в цьому котлі. 3 шахти теплообмінника та зручна дверка завантаження. котел важить 200 кг видно що там є 4 мм