1 відгуків
| Павло Панов | 23/06/2026 |
|
Взяв цей електрокотел для гаража, бо він розрахований на 220В. Гріє швидко, місця на стіні майже не займає. За місяць збоїв немає. Раджу! |
|
Павло Панов
Взяв цей електрокотел для гаража, бо він розрахований на 220В. Гріє швидко, місця на стіні майже не займає. За місяць збоїв немає. Раджу!
