1 відгуків
| Володимир Лапщун | 18/05/2026 |
|
Купив у квартиру замість старого приладу. Перше враження дуже компактний, став чітко під підвіконня. Головна перевага, що цей парапетний газовий котел працює взагалі без електрики. З недоліків помітив, що пьезорозпал трохи тугий, треба сильно натискати. Котел дуже виручає, рекомендую! |
|
Володимир Лапщун
Купив у квартиру замість старого приладу. Перше враження дуже компактний, став чітко під підвіконня. Головна перевага, що цей парапетний газовий котел працює взагалі без електрики. З недоліків помітив, що пьезорозпал трохи тугий, треба сильно натискати. Котел дуже виручає, рекомендую!
