14 відгуків

Станіслав Гоголєв 13/05/2026

Брав цей твердопаливний котел на 24 кВт на заміну старої Амікі для будинку 150 м.кв. На місце став ідеально, тільки патрубки трохи переробили під мою систему з теплоакумулятором на 800 літрів. Відпрацював сезон — враження чудові: палива йде менше, а тепло тримає стабільно. Дуже зручно, що він невибагливий до дров, ми топимо і брикетами, і обрізками з саду.

Брав цей твердопаливний котел на 24 кВт на заміну старої Амікі для будинку 150 м.кв. На місце став ідеально, тільки патрубки трохи переробили під мою систему з теплоакумулятором на 800 літрів. Відпрацював сезон — враження чудові: палива йде менше, а тепло тримає стабільно. Дуже зручно, що він невибагливий до дров, ми топимо і брикетами, і обрізками з саду.

Михайло Авраменко 28/01/2026

Мій старий чавунний котел луснув, тому довелося терміново шукати заміну, і я вибрав котел котлант 12,5 квт. На мій будинок у 85 квадратів потужності вистачає з головою, навіть у сильні вітри температура в системі тримається стабільно. Порадувала якість зварних швів та фарбування, видно, що виробник дбає про репутацію.

Мій старий чавунний котел луснув, тому довелося терміново шукати заміну, і я вибрав котел котлант 12,5 квт. На мій будинок у 85 квадратів потужності вистачає з головою, навіть у сильні вітри температура в системі тримається стабільно. Порадувала якість зварних швів та фарбування, видно, що виробник дбає про репутацію.

Юрій 12/01/2024

Побачив відео про цей котел в інтрнеті, та цей мені котел сподобався. Придбав тут котла на 15 кВт та димохід до нього. Якісно котел зроблено,все підігнанно добре. видно що завод а не гараж.

Побачив відео про цей котел в інтрнеті, та цей мені котел сподобався. Придбав тут котла на 15 кВт та димохід до нього. Якісно котел зроблено,все підігнанно добре. видно що завод а не гараж.

Олена 30/09/2023

раніше була пічка в який вварили котла. але постійно біля нею жила. кочергою те вугілля шуруділа. А зара майстер від ттск, зроби мені котла такого та автоматику, та бака на 500 літрів, вугілля засипала кнопку нажала на автоматиці, та день не підхожу. Гарно тепер працює моє парове.

раніше була пічка в який вварили котла. але постійно біля нею жила. кочергою те вугілля шуруділа. А зара майстер від ттск, зроби мені котла такого та автоматику, та бака на 500 літрів, вугілля засипала кнопку нажала на автоматиці, та день не підхожу. Гарно тепер працює моє парове.

Валентина 24/08/2023

Топимо котел брикетом, для будинка в 80м2,взяли 12,5 кВт, вистачає 2 протопки на добу, щоб в будинку було тепло та комфортно.

Топимо котел брикетом, для будинка в 80м2,взяли 12,5 кВт, вистачає 2 протопки на добу, щоб в будинку було тепло та комфортно.