12 відгуків

Микола Деревенченко 22/05/2026

Поставив такий агрегат у приватний будинок замість старого чавунного. Перше враження позитивне — гарне порошкове фарбування і міцні ручки. Працює на будь-якому дереві, навіть на хмизі. Проте сирі дрова краще не кидати, бо падає ККД і з'являється нагар. У динаміці показав себе чудово, цей твердопаливний котел — топ за свої гроші.

Поставив такий агрегат у приватний будинок замість старого чавунного. Перше враження позитивне — гарне порошкове фарбування і міцні ручки. Працює на будь-якому дереві, навіть на хмизі. Проте сирі дрова краще не кидати, бо падає ККД і з'являється нагар. У динаміці показав себе чудово, цей твердопаливний котел — топ за свої гроші.

Артур Алексанян 02/02/2026

Шукав котел для будинку на 100 квадратів, але хотів саме з товстого металу, щоб не прогорів за пару років. Цей котел маяк 12 квт зі сталлю 6 мм — це справжній танк, важить солідно, ледве занесли в котельню. Працює відмінно, тримає жар довго. Як твердопаливний котел він мене повністю влаштовує: топка зручна, дверцята герметичні, регулювання просте.

Шукав котел для будинку на 100 квадратів, але хотів саме з товстого металу, щоб не прогорів за пару років. Цей котел маяк 12 квт зі сталлю 6 мм — це справжній танк, важить солідно, ледве занесли в котельню. Працює відмінно, тримає жар довго. Як твердопаливний котел він мене повністю влаштовує: топка зручна, дверцята герметичні, регулювання просте.

Денис 18/08/2023

Гарний і недорогий котел. Для підтримки мені підійшов ідеально!

Гарний і недорогий котел. Для підтримки мені підійшов ідеально!

Юрій 29/07/2023

Котел із сталі 6мм. гарний теплообмінник. на 3 полки. адекватна ціна. + маяк дуже давно на ринку,у багатьох знайомих такі котли стоять.
Тому вирішив не ризикувати купляючи нові бренди, а купити перевіриний часами котел

Котел із сталі 6мм. гарний теплообмінник. на 3 полки. адекватна ціна. + маяк дуже давно на ринку,у багатьох знайомих такі котли стоять.
Тому вирішив не ризикувати купляючи нові бренди, а купити перевіриний часами котел

Сергій 20/07/2023

Купив такий котел, бо 2 моїх знайомих купували тут такі котли. Все в котлі сподобалося. Єдине прохання зробити топкубільше за обсягом та на 5 см глибше. А так котел хороший

Купив такий котел, бо 2 моїх знайомих купували тут такі котли. Все в котлі сподобалося. Єдине прохання зробити топкубільше за обсягом та на 5 см глибше. А так котел хороший