1 відгуків

Кирил Сальванюк 11/05/2026

Шукав компактне рішення для нашої майстерні, і цей електрокотел вписався ідеально. Я його взяв на СТО гріти воду в бойлері коли не працює твердотоп, щоб не розпалювати велику систему заради дрібниць. Працює тихо, автоматика проста.

Шукав компактне рішення для нашої майстерні, і цей електрокотел вписався ідеально. Я його взяв на СТО гріти воду в бойлері коли не працює твердотоп, щоб не розпалювати велику систему заради дрібниць. Працює тихо, автоматика проста.