1 відгуків
| Кирил Сальванюк | 11/05/2026 |
|
Шукав компактне рішення для нашої майстерні, і цей електрокотел вписався ідеально. Я його взяв на СТО гріти воду в бойлері коли не працює твердотоп, щоб не розпалювати велику систему заради дрібниць. Працює тихо, автоматика проста. |
|
Кирил Сальванюк
Шукав компактне рішення для нашої майстерні, і цей електрокотел вписався ідеально. Я його взяв на СТО гріти воду в бойлері коли не працює твердотоп, щоб не розпалювати велику систему заради дрібниць. Працює тихо, автоматика проста.
