1 відгуків
| Роман Тетерук | 17/06/2026 |
|
Зимували з цим пелетним котлом вперше. Будинок на 140 квадратів прогріває рівномірно. Сподобалася товщина металу, відчувається справжня надійність. Головне — знайти якісні гранули, бо від дешевих швидко забивається пальник. Загалом це відмінна інвестиція. |
|
Роман Тетерук
Зимували з цим пелетним котлом вперше. Будинок на 140 квадратів прогріває рівномірно. Сподобалася товщина металу, відчувається справжня надійність. Головне — знайти якісні гранули, бо від дешевих швидко забивається пальник. Загалом це відмінна інвестиція.
