1 відгуків
| Олександр Балабас | 27/05/2026 |
|
Купив собі у бидунок 180 м.кв. Цей компактний твердопаливний котел підкупив якістю зварних швів та зручним блоком керування. Спочатку не міг розібратися з налаштуваннями вентилятора, піддмухував сильніше ніж треба. Але за місяць закрив усі питання. Паливо споживає помірно, чистити легко. Надійна річ. |
|
Олександр Балабас
Купив собі у бидунок 180 м.кв. Цей компактний твердопаливний котел підкупив якістю зварних швів та зручним блоком керування. Спочатку не міг розібратися з налаштуваннями вентилятора, піддмухував сильніше ніж треба. Але за місяць закрив усі питання. Паливо споживає помірно, чистити легко. Надійна річ.
