1 відгуків

Олександр Балабас 27/05/2026

Купив собі у бидунок 180 м.кв. Цей компактний твердопаливний котел підкупив якістю зварних швів та зручним блоком керування. Спочатку не міг розібратися з налаштуваннями вентилятора, піддмухував сильніше ніж треба. Але за місяць закрив усі питання. Паливо споживає помірно, чистити легко. Надійна річ.

Купив собі у бидунок 180 м.кв. Цей компактний твердопаливний котел підкупив якістю зварних швів та зручним блоком керування. Спочатку не міг розібратися з налаштуваннями вентилятора, піддмухував сильніше ніж треба. Але за місяць закрив усі питання. Паливо споживає помірно, чистити легко. Надійна річ.