1 відгуків

Віталій Соболь 26/05/2026

Довго вивчав різні твердопаливні котли й зупинився на Альтеп. Працює в парі з акумулюючою ємністю. Економію відчув уже в перший місяць. Ціна кусається, але якість зварних швів та контролера того варта. Вибором задоволений, беріть, не пошкодуєте.

Довго вивчав різні твердопаливні котли й зупинився на Альтеп. Працює в парі з акумулюючою ємністю. Економію відчув уже в перший місяць. Ціна кусається, але якість зварних швів та контролера того варта. Вибором задоволений, беріть, не пошкодуєте.