1 відгуків
| Віталій Соболь | 26/05/2026 |
|
Довго вивчав різні твердопаливні котли й зупинився на Альтеп. Працює в парі з акумулюючою ємністю. Економію відчув уже в перший місяць. Ціна кусається, але якість зварних швів та контролера того варта. Вибором задоволений, беріть, не пошкодуєте. |
|
Віталій Соболь
Довго вивчав різні твердопаливні котли й зупинився на Альтеп. Працює в парі з акумулюючою ємністю. Економію відчув уже в перший місяць. Ціна кусається, але якість зварних швів та контролера того варта. Вибором задоволений, беріть, не пошкодуєте.
