4 відгуків
| Антон Дудник | 25/05/2026 |
|
Поставив Зубр Класик Термо сусіду, а потім і собі взяв. Конструкція проста і надійна, пластинчастий теплообмінник зверху чистити легко. Як котел на дровах показує себе відмінно, чавунні колосники масивні, не прогорять. Раджу, гарна якість за адекватні гроші. |
|
Поставив Зубр Класик Термо сусіду, а потім і собі взяв. Конструкція проста і надійна, пластинчастий теплообмінник зверху чистити легко. Як котел на дровах показує себе відмінно, чавунні колосники масивні, не прогорять. Раджу, гарна якість за адекватні гроші.
| Борис Брайнін | 03/02/2026 |
|
Купував цей котел для будинку батьків на 80 квадратів. Головною умовою було, щоб він був утеплений і не грів повітря в котельні дарма. Котел зубр класік 10квт у версії Термо підійшов ідеально — зовні він ледь теплий, все тепло йде в батареї. Батько задоволений, що цей котел твердопаливний має гарну топку, дрова можна кидати не рубані. |
|
Купував цей котел для будинку батьків на 80 квадратів. Головною умовою було, щоб він був утеплений і не грів повітря в котельні дарма. Котел зубр класік 10квт у версії Термо підійшов ідеально — зовні він ледь теплий, все тепло йде в батареї. Батько задоволений, що цей котел твердопаливний має гарну топку, дрова можна кидати не рубані.
| Аркадій | 31/10/2024 |
|
Гарний і недорогий твердопаливний котел. ЯК раз те що треба для підтримки! Дякую! |
|
Гарний і недорогий твердопаливний котел. ЯК раз те що треба для підтримки! Дякую!
| Роман | 20/04/2024 |
|
Прогорів у мене котел із сталі 3 мм через 7 років. Вирішив придбати котел із сталі 5 мм та щоб топка була більше. Придбав цей коетл, так як тут найкращі технічні характеристики за ці гроші. Сподіваюся років на 15 вистачить. |
|
Прогорів у мене котел із сталі 3 мм через 7 років. Вирішив придбати котел із сталі 5 мм та щоб топка була більше. Придбав цей коетл, так як тут найкращі технічні характеристики за ці гроші. Сподіваюся років на 15 вистачить.
