ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Котел газовий АТЕМ Житомир-турбо КС-ГВ СН

Котел газовий АТЕМ Житомир-турбо КС-ГВ СН

Виробник: ATEM
Артикул: 9065
Наявність: В наявності
Доставка: Платна
Гарантія: 36 міс.
Клас котла: конвекційний
Вбудований насос: ні
Призначення котла: двоконтурний
Розширювальний бак: ні
Тип димовидалення: турбований
Тип монтажу: підлоговий
Країна виробник: Україна
  • 14 802 грн.

Доступні опції

Нашли дешевле?
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Газовий котел АТЕМ ЖИТОМИР-ТУРБО КС-Г СН двоконтурний

Зараз можна купити котел двоконтурний Житомир за прийнятним прайсом. Ця техніка відноситься до бюджетного сегменту, але має властивості класу преміум. Запропоновано двоконтурний турбований підлоговий газовий котел. Його максимальна опалювальна площа становить 200 квадратних метрів. Потужність техніки – до 20 квт. Цього достатньо для опалення житлового, комерційного чи промислового простору.

Головні особливості

Працює газовий котел Житомир виключно від природного газу. Перевірки продемонстрували, що максимальна витрата становить 2,19 м3/год, а ефективність згоряння палива сягає 94%.

Завдяки особливій конструкції теплообмінника в цьому котлі є труби прямокутного перерізу і так розробникам вдалося досягти мінімального об'єму води в апараті. Це плюс, оскільки так котел прогрівається у рази швидше. Оновлення підвищує ефективність техніки та економічність її роботи.

Високий показник ККД вказує на те, що співвідношення малого об'єму води в котлі та площі теплообміну високе. Так вдається прискорити віддачу тепла. Система використовує унікальні турбулізатори, що входять до конструкції апарату.

Можна купити котел газовий Житомир з трубними та секційними пальниками. Вони надають рівномірний розподіл полум'я у топці. Завдяки цьому в казані теплоносій нагрівається в рази швидше. Розробникам вдалося зменшити інертність котла, збільшити ККД та знизити витрати газу.

У цій моделі є антисажна система. Виробник стверджує, що теплопровідність сажі менша, ніж теплопровідність сталі в 400 разів. Котел побудований так, що вся сажа осідає на знімних турбулізаторах і не торкається стін.

Переваги

Газові казани Житомир обладнані спеціальною системою легкого запуску казана, яка називається «АТЕМ-СТАРТ». Завдяки їй техніка швидко запускається і гарантує користувачам стабільну роботу навіть за сильних морозів, інверсії або слабкої тяги.

Виділяють такі переваги:

  • не потрібно облаштовувати дорогий димар;
  • невеликі габарити;
  • додаткові пристрої безпеки;
  • вбудований датчик перегріву та його автоматичне відключення.

Конструкція цього казана посилена. Вона цільнозварна між корпусом та нижньою решіткою теплообмінника. Завдяки цьому підвищена надійність техніки та її довговічність.Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший