ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Автоматика для насоса ATOS ARSEN

Автоматика для насоса ATOS ARSEN

Виробник: Kom-ster
Артикул: 4913
Наявність: В наявності
Доставка: Платна
Гарантія: 12 міс.
Призначення: Для насосних груп
Країна виробник: Польща
Керування вентилятором: нi
Керування другим вентилятором: нi
Керування насосом опалення: так
Керування насосом ГВП: нi
Керування насосом рециркуляції: нi
Керування насосом теплої підлоги: нi
Керування механізмом подачі палива (шнеком): нi
Керування насосом сонячного колектора: нi
Керування триходовим клапаном: нi
Керування пелетним пальником: нi
Керування дросельною повітряною заслінкою: нi
  • 1 548 грн.

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Це обладнання, яке робить роботу насоса для циркуляції автоматичної і дозволяє вам не стежити за ним в постійному режимі.

Як працює

Все відбувається за допомогою блоку управління. Він регулює температуру, яку ви виставили. Насос для циркуляції включається в момент, коли котел досягає обраної вами температури. Після цього автоматика просто реагує на зміни, а потім включає або вимикає насос.

Переваги

Ось основні плюси установки автоматики:

  1. Підвищена продуктивність. Це стосується також і витрати палива. Якщо людина буде керувати вручну усіма процесами, то він просто не зможе вгадати потрібний момент. Автоматика ж керує тим же насосом в залежності від показань з датчиків. Тому робота виходить точнішою.
  2. Робота разом з термостатом в приміщенні. Це дає можливість постійно підтримувати обрану вами температуру в залежності від показників в кімнаті.
  3. Система управління. Навіть якщо ви вперше користуєтеся автоматикою, за допомогою інструкції ви без проблем з усім розберетеся. Там детально розписаний кожен етап роботи обладнання. Налаштувати систему можна за допомогою кнопкового блоку. Плюс, є дисплей з усіма основними показниками. Там ви також побачите помилки в системі і зможете їх швидко усунути, а не довго діагностувати систему.

Корисні функції

Автоматика сама по собі захищає систему і продовжує її термін служби, але є 2 активні функції, які з цим допомагають:

  • «Антифриз»;
  • «Анти-стоп».

Перша запобігає замерзанню води в системі. Корисно в зимовий час. Наприклад, ви забули включити котел в морози. Щоб вода не застигла, автоматика при зниженні до певної температури включить котел і буде підтримувати його. Так вода не замерзне і не зашкодить систему зсередини.

Друга функція стосується захисту насоса для циркуляції. Під час простою ротор покривається відкладеннями. В основному це сіль. Якщо її буде занадто багато, і ви запустите систему через ті ж півроку, то ротор може просто вийти з ладу. Функція «Анти-стоп» запускає насос раз в 14 днів. Це дає йому можливість попрацювати і позбутися від відкладень. Так ви будете впевнені, що без проблем запустіть систему перед сезоном.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший