ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливний котел Буржуй DELUX 14 - 98 кВт

Твердопаливний котел Буржуй DELUX 14 - 98 кВт

Виробник: ТеплоТехнік
Артикул: 6002
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 48 міс.
Клас котла: тривалого горіння
Основне паливо: вугілля, дрова, брикет
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 4
Комплектна автоматика: електронна
Тип колосника: сухий чавунний
Країна виробник: Україна

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Котел твердопаливний Буржуй DELUX (14-98 кВт)

Котел Буржуй DELUX (Україна) - опалювальний агрегат тривалого горіння, призначений для обігріву житлових, комерційних і промислових приміщень площею 140-980 квадратних метрів. Лінійка потужностей представлена ​​в діапазоні 14-98 кВт. Котел тривалого горіння може працювати на всіх доступних видах твердого палива (кам'яне вугілля, брикети, дрова та ін.), що є чудовою альтернативою газовим агрегатам, які дорожчі в експлуатації через високу вартість природного газу. Тривалість горіння обладнання залежить від виду застосовуваного палива, температури на вулиці і ступеня теплоізоляції приміщення, що обслуговується. При одній закладці вугіллям дров'яний котел Буржуй буде працювати до 24 годин, а цикл горіння дров та відходів деревини становить близько 8-10 годин. Така висока тривалість горіння агрегату досягається завдяки великому обсягу завантажувальної камери, і відповідно, чим більше палива поміщається, тим довше воно будемо горіти. На цикл горіння позитивно впливає ефективна система спалювання, за рахунок установки сучасної мікропроцесорної електронної автоматики і нагнітального вентилятора.

Конструктивні особливості котлів Буржуй DELUX

За рахунок грамотно продуманій конструкції повітряних форсунок і заслінок подачі повітря в камеру горіння, забезпечується пошарове спалювання палива. Тому котел твердопаливний Буржуй дає оптимальну порцію тепла, необхідного для обігріву приміщення, максимально економлячи і підтримуючи задану температуру. Наявність водяної сорочки (жаротрубного теплообмінника) в бічних стінках і конвекційному відсіку забезпечує ефективний відбір тепла.

Теплообмінник виготовлений з листів якісної жароміцної сталі товщиною 4 мм, які з'єднані між собою швами високої точності. Така конструкція забезпечує тривалий термін експлуатації агрегату до 15 років. Багатоходову частину теплообмінника легко чистити, використовуючи металевий йоржик.

Круглий вихід димоходу з котла відразу готовий до монтажу в систему димоходу без необхідності докуповувати різні перехідники і комплектуючі. Димохід можна встановлювати, як вертикально, так і горизонтально. Міцна решітка з чавуну постійно акумулює тепло, що дозволяє підсушувати мокрі дрова, тим самим підвищуючи ефективність процесу горіння і ККД пристрою.

Відмінними особливостями котлів Буржуй серії DELUX є:

  • містка завантажувальна камера;
  • комплектація електронною автоматикою;
  • трубчастий теплообмінник дає ККД до 86%;
  • допустима температура теплоносія: 60-90 ° С;
  • горизонтальне або вертикальне підключення димаря (діаметр 170-273 мм);
  • гарантія від виробника - 48 місяців.

Інтернет-гіпермаркет ТТСК пропонує вигідно купити котел на дровах Буржуй потужністю 14-98 кВт. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів.


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший