ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливний котел Кронас Унік (15-30 кВт)

Твердопаливний котел Кронас Унік (15-30 кВт)

Виробник: KRONAS
Артикул: 1102
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 36 міс.
Клас котла: тривалого горіння
Основне паливо: дрова, вугілля, брикет, відходи деревообробки
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 4, 5
Комплектна автоматика: електронна
Тип колосника: водоомивний
Країна виробник: Україна
  • 36 800 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливні котли Кронас UNIC - для побутового та промислового застосування

Твердопаливні котли тривалого горіння Кронас UNIC - це розробка спільного україно-польського підприємства «КРОНАС-ПІВНІЧ», виробничі потужності якого розташовані в м. Чернігів. Котли Кронас UNIC призначені для роботи у відкритих та закритих системах опалення для обігріву житлових будинків, виробничих, санітарно-побутових, адміністративних і комерційних приміщень та інших невеликих об'єктів площею 150-300 квадратних метрів.

Котли серії Кронас UNIC поставляються разом з комплектом електронної автоматики для автоматизації процесів, регулювання інтенсивності горіння і температурних показників теплоносія за допомогою подачі повітря в топку нагнітальним вентилятором. Автоматичний процес управління агрегатом забезпечує комфортне обслуговування, відносно високий ККД (до 85%), надійну та безпечну експлуатацію опалювального обладнання компанії «КРОНАС-ПІВНІЧ».

Лінійка агрегатів тривалого горіння Кронас UNIC представлена ​​моделями потужністю 15-30 кВт. Принцип спалювання палива від низу до верху. Дозавантаження палива можна проводити в процесі роботи агрегату. В якості палива допускається використання дров, відходів деревини, кам'яного вугілля, брикетів та інших видів твердого палива (навіть великої фракції). Тривалість горіння при одній закладці пального становить 8-24 години, в залежності від характеристик палива. Котел на дровах KRONAS UNIC є енергозалежним агрегатом - для ефективної роботи необхідне джерело напруги потужністю 85 Вт.

Конструкція твердопаливних котлів Кронас Unic

Основним елементом котла є теплообмінник з товщиною стінки 5 мм, який займає весь внутрішній простір агрегату - робоча площа теплообміну становить 2-3 м². Агрегат має 3 дверцят: теплообмінника, завантажувальні та ревізійні. Встановлено водоомиваючі колосники. За рахунок великих похилих дверцят і місткої камери згоряння (70-123 дм³), можливо за один раз завантажувати до 77 кг палива (модель на 30 кВт). Із зовнішнього боку корпус надійно ізольований якісної теплоізоляцією.

Чому користувачі вибирають котли Кронас UNIC?

Котел на дровах KRONAS UNIC користуються хорошим попитом серед споживачів за рахунок своїх переваг:

  • Теплообмінник, виконаний з жароміцної котлової сталі товщиною 5 мм, розрахований на ресурс служби до 50 років.
  • Високий ККД (85%) і тривалий процес горіння (до 24 годин) досягнуті завдяки точним розрахунками проектувальників.
  • Всі агрегати KRONAS UNIC сертифіковані, а на підприємстві конструкторське бюро постійно працює над удосконаленням моделей.
  • Доступні за ціною котли і недороге паливо забезпечують значну економію коштів на покупку і обслуговування.

Розглядаєте варіант купити твердопаливний котел тривалого горіння Кронас UNIC? Фахівці інтернет-гіпермаркету ТТСК допоможуть підібрати оптимальний за технічними параметрами агрегат. Доставка по всій території України безкоштовна.


Твердопаливний котел Кронас Унік. Огляд.Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший