ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливний котел Kronas Unic-new (17-250 кВт)

Твердопаливний котел Kronas Unic-new (17-250 кВт)

Виробник: KRONAS
Артикул: 1115
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 36 міс.
Клас котла: тривалого горіння
Основне паливо: дрова, вугілля, брикет, відходи деревообробки
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 5, 6
Комплектна автоматика: електронна
Тип колосника: водоомивний
Країна виробник: Україна
  • 42 900 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливні котли Кронас Unic NEW побутового та промислового призначення

Твердопаливні котли Kronas серії Unic New - передова інженерна розробка за спільної участі польських та українських інженерів. Агрегати даної моделі ідеально підходять для організації опалення житлових будинків, виробничих, адміністративно-побутових, комерційних будівель і споруд загальною площею від 170 до 2500 м2.

Kronas котли - недорогі в ціні, безпечні та зручні в експлуатації котли тривалого горіння за рахунок комплекту електронної автоматики, яка автоматично керує процесом горіння палива, забезпечуючи економію пального і відносно високий ККД агрегату (86%). Електронний блок управління дозволяє контролювати інтенсивність горіння палива і підтримувати задану користувачем температуру теплоносія в межах 55-90° С за допомогою регулювання подачі повітря в топку. Щодо виду і якості палива Кронас котел не примхливий. Він може працювати на дровах, вугіллі, відходах деревини, пелетах, брикетах. Залежно від якості та вологості палива визначається тривалість горіння котла при одному завантаженні палива (8-24 години).

Конструктивні особливості котлів

Котел тривалого горіння на дровах Кронас Unic New - модернізована версія котлів Unic, яка відрізняється наявністю розподільних повітряних форсунок, котрі забезпечують ефективну подачу повітря в різні зони камери згоряння (приблизно 70% всього повітря подається вгору, 30% - вниз топки). Така особливість перетворює котли Unic New в агрегати з принципом верхнього горіння з максимальними технічними показниками в своєму класі.

Котел оснащений чотирьохходовим теплообмінником, що дозволяє збільшити шляху відведення підігрітих продуктів згоряння, створюючи максимально ефективну площу теплообміну (2,9-11,3 м2) та забезпечуючи більш повний забір тепла. Теплообмінник, який займає всю внутрішню частину агрегату, виготовлений з котлової сталі товщиною 6 мм, що забезпечує великий ресурс експлуатації опалювального обладнання в цілому. Зовні агрегат утеплений теплоізоляцією. Вентилятор для нагнітання повітря в камеру згоряння розташований знизу. Решітка – омивається водою.

Переваги котлів Кронас Unic New

Котли на твердому паливі Кронас Unic NEW мають ряд переваг, які роблять їх відмінним рішенням для побутового та промислового використання:

  • наявність розподільних форсунок та електронний блок керування забезпечують високий ККД (86%);
  • якісний чотирьохходовий теплообмінник зі сталі 6 мм має ресурс служби не менше 15 років;
  • можливе дозавантаження палива в процесі роботи опалювального агрегату;
  • великі похилі завантажувальні дверцята та містка топка об'ємом 88-635 дм3 дозволяють завантажувати паливо великої фракції;
  • компактні габарити дають можливість встановити котел Кронас Unic NEW в невеликому приміщенні;
  • купуючи котел Кронас, ви отримуєте 36 місяців гарантії від виробника.

Інтернет-гіпермаркет ТТСК пропонує на вигідних умовах купити твердопаливний котел Кронас Unic NEW з безкоштовною доставкою по території  України. Для вибору моделі з оптимальними технічними характеристиками, звертайтеся до наших менеджерів будь-яким зручним способом.


Котел Кронас Унік Нью 17 кВт. Відео від клієнта. Запуск котла. Огляд котла и котельні.Котел Кронас Унік Нью. Огляд від клієнта.Котел твердопаливний Kronas Unic-New 35. Відгук після екусплуатації.Твердопаливний котел Кронас Унік-Нью 35 кВт відео розпаковкаНаписати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший