ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливний котел неус Практик (12-30 кВт)

Твердопаливний котел неус Практик (12-30 кВт)

Виробник: NEUS
Артикул: 51009
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 36 міс.
Клас котла: традиційний
Основне паливо: вугілля, дрова, брикет
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 4
Комплектна автоматика: відсутня
Тип колосника: водоомивний
Країна виробник: Україна
  • 23 300 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливні котли традиційного горіння Неус Практик зі збільшеною глибиною топки

Котел Неус Практик - це твердопаливний котел традиційного горіння з місткою топковою камерою та грамотно продуманою конструкцією теплообмінника (полки гнуті і не мають зварювальних швів). Українські котли Неус Практик призначені для установки в відкритих і закритих системах опалення тиском до 0,15 МПа, в яких теплоносій циркулює природно або примусово. Серія котлів Неус Практик представлена моделями потужністю 15, 20, 25 та 30 кВт. Устаткування підходить для організації обігріву житлових будинків, комерційних і адміністративних об'єктів, складських, виробничих приміщень загальною площею 150-300 м2. Котли працюють на твердому паливі (дрова, брикети, вугілля). Від якості, а саме, теплоти згорання та вологості палива залежать такі важливі показники, як тривалість горіння та ККД агрегату.

Для можливості управління температурним режимом обігріву і подачею повітря в камеру згоряння, Неус котел опціонально може комплектуватися механічним регулятором тяги або електронним блоком управління з нагнітальним вентилятором для примусової подачі повітря в топку, для якого передбачено спеціальне місце. Ціна котла на сайті вказана без автоматики.

Особливості конструкції котлів Неус Практик

Твердопаливний котел Неус Практик, в порівняння з конкурентами, має велику топку об'ємом 72-118 дм3. Теплообмінник виготовлений з жароміцного сталевого листа товщиною 4 мм, що забезпечує довговічну роботу агрегату в цілому. Теплообмінник з водяними полками продуманий таким чином, щоб дим відразу не виходив в трубу, тим самим збільшуючи забір тепла і підвищуючи ефективність агрегату на 10-15%.

Внизу камери згоряння розташована водоомиваюча решітка з суцільнотягнутої безшовної труби, що дає можливість забирати ще більше тепла. Постійно циркулюючий теплоносій в трубах виключає прогорання металу.

Для зменшення тепловтрат передбачена теплоізоляція корпусу. З лицьового боку котла (зверху-вниз) передбачені ревізійні та завантажувальні під нахилом дверцята. Внизу розташований зольник.

Переваги котлів Неус Практик

Котли неус Практик користуються попитом серед покупців за рахунок своїх переваг:

  • Стабільно високий ККД 86%.
  • Ефективно працюють на дешевому паливі.
  • Мають збільшену глибину і місткість камери згоряння.
  • Теплообмінник зі збільшеною площею теплообміну (2,4 - 3,1 м2).
  • Водонаповнені колосники з безшовних суцільнотягнутих труб.
  • Можливість установки механічного регулятора тяги / електронної автоматики.
  • Зручні завантажувальні дверцята під нахилом.
  • Якісна теплоізоляція по периметру агрегату.
  • 36 місяців гарантії від виробника.

В інтернет-гіпермаркеті ТТСК ви зможете купити котел Неус Практик за вигідною ціною з безкоштовною доставкою по Україні. Звертайтеся, і наші консультанти допоможуть підібрати котел з необхідними технічними характеристиками


Котел Неус Практік у розрізі + огляд теплообмінника.Твердопаливний котел Неус Практік 15 кВт.Котел Неус Практік 12 кВт.Твердопаливний котел Неус Практік 15 кВт.Огляд твердопаливний котел Неус Практік 25 кВтНаписати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший