ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливні котли неус Турбо 10-50 кВт

Твердопаливні котли неус Турбо 10-50 кВт

Виробник: NEUS
Артикул: 51008
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 36 міс.
Клас котла: тривалого горіння
Основне паливо: дрова, брикет
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 4, 5 - 50 кВт.
Комплектна автоматика: електронна
Країна виробник: Україна
  • 31 600 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливні котли неус Турбо - недорога альтернатива західним брендам

За своєю конструкцією і технічними характеристиками котел Неус Турбо схожий на такі моделі, як Буран Нью У та Сваг У, Стропува Ідеал. Твердопаливний котел неус Турбо виготовлений в Україні на основі передових світових розробок обладнання, призначеного для систем опалення з примусовою або природною циркуляцією теплоносія.

Також, як і аналоги, котел тривалого горіння на дровах неус Турбо ефективний для обігріву житлових та комерційних приміщень. Агрегат представлений моделями потужністю 10, 15, 20, 25, 35 і 50 кВт, що дозволяє якісно обігрівати приміщення площею до 500 квадратів. Коефіцієнт корисної дії (ККД) досягає 85%.

Котли Неус Турбо працюють за принципом верхнього горіння палива, в якості якого можна використовувати дрова, вугілля та брикет. Тривалість горіння залежить від типу, якості, калорійності, вологості палива (вугілля горить до 5 діб, дрова - до 1 доби). Паливо в таких агрегатах спалюється не відразу - зверху вниз. Нижній шар горить у міру спалювання верхнього шару. Дров'яний котел неус Турбо поставляється разом з комплектом електронної автоматики, завдяки якій здійснюється контроль та автоматичне керування роботою агрегату.

Конструкція котлів Неус Турбо

Конструктивно твердопаливний котел неус Турбо представляє собою циліндр в циліндрі, між якими укладена якісна теплоізоляція. Спереду вгорі передбачені дверцята для завантаження палива в камеру згоряння і нижні дверцята для видалення золи. Ззаду є патрубок діаметром 160-220 мм для приєднання димоходу. Основним елементом котла є теплообмінник з товщиною стінки 4 мм. Для більш ефективної роботи та зручності управління передбачений нагнітальний вентилятор для кращого спалювання палива та комплектна електронна автоматика.

Котел вміщує до 49-131 літрів теплоносія, максимальна температура якого не більше 85° С. Котел Неус Турбо не є енергонезалежним. Для роботи агрегату необхідне джерело напруги.

Відмінні риси твердопаливних котлів неус Турбо

Споживачі вибирають дров'яний котел Неус Турбо з наступних причин:

  • невисока ціна агрегатів робить їх доступними для покупця;
  • тривалий процес горіння і простота в управлінні за рахунок контролера;
  • проста і надійна конструкція теплообмінника забезпечує тривалий термін служби;
  • компактні габарити дозволяють встановити котел Неус Турбо практично в будь-якому місці;
  • на всі моделі Неус Турбо поширюється гарантія від виробника терміном на 36 місяців.

Плануєте придбати Котел Неус Турбо? Фахівці інтернет-гіпермаркету ТТСК допоможуть підібрати котел з необхідними технічними параметрами для конкретного об'єкта. Доставка по всій території України безкоштовна.


Твердопаливний котел Неус Турбо 25 кВт.Твердопаливний котел Неус Турбо 20 кВтКотел тривалого горіння на дровах Неус Турбо 35 кВтНаписати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший