ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливні котли Ретра 4М COMBI F 25 - 150 кВт

Твердопаливні котли Ретра 4М COMBI F 25 - 150 кВт

Виробник: Ретра
Артикул: 4817
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 24 міс.
Клас котла: c автоматичною подачею
Основне паливо: пелета із деревини, агропелета
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 5 (25-100 кВт), 6 (150 кВт)
Комплектна автоматика: електронна
Вид пелетного пальника: факельний
Доп. опції: можливість праці у ручному режимі (дрова, вугілля, брикет)
Країна виробник: Україна
  • 98 400 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Промислові твердопаливні котли Ретра 4М Combi F з двома режимами роботи

Промисловий котел на пеллетах Ретра модель 4 М Combi призначений для організації водяного опалення з робочим тиском в системі до 0,2 Мпа. Лінійка опалювальних котлів 4 М Combi з верхнім спалюванням палива представлена ​​потужністю в діапазоні 25-150 кВт, що дозволяє організувати ефективне опалення заміських будинків, складів, виробничих цехів, ангарів площею від 250 до 1500 квадратних метрів. В якості основного палива використовуються пелети, резервного - дрова, вугілля, брикети та інше пальне.

Котел може працювати в режимі з ручним завантаженням палива або комплектуватися факельним пальником. Для експлуатації котла з факельним пальником необхідно демонтувати колосники та первинний повітряний розсікач. Вихідний отвір повітряного колектора потрібно заглушити за допомогою спеціальної заглушки. У комплект поставки разом з котлом йде бункер об'ємом 0,6-1,5 кубів та електронна автоматика для автономної роботи опалювального агрегату.

Конструктивні особливості котлів Ретра 4 М Combi F

Промисловий твердопаливний котел Ретра 4 М Combi оснащений потужним теплообмінником з товщиною стінки 5-6 мм, в залежності від моделі. Теплообмінник складається з верхньої та нижньої камери згоряння, за якими розташовані спеціальні перегородки, що формують конвективні канали, і чавунні колосники. Останні, в разі потреби, легко знімаються.

Перегородки і стінки теплообмінного пристрою омиваються водою - водяна сорочка.

При експлуатації агрегату в ручному режимі роботи, паливо спалюється на колосниках у верхній камері. Конструкцією передбачена вторинна подача повітря в камеру згоряння через форсунки, що підвищує ефективність і ККД агрегату (не менше 86%).

Принцип дії

У режимі ручного завантаження паливо подається через верхній завантажувальний люк на колосники у верхній камері згоряння. В даному режимі застосовується паливо великих фракцій. Для підтримки процесу горіння і видалення піролізних газів передбачена первинна і вторинна подача повітря через розсікач та форсунки відповідно. Контроль над управлінням процесом горіння здійснюється за допомогою комплекту електронної автоматики. Зола видаляється вручну.

У режимі з факельним пальником процес горіння відбувається в нижній камері. Для цього в нижню камеру встановлюється факельний пальник (колосники та первинний розсікач демонтуються), куди подаються пелети з бункера механізованим способом. Вогонь з пальника спрямовується на задню частину стінки топки з футеровкою. Авто розпал, спалювання палива та періодичне очищення пальника відбувається за допомогою електронного блоку управління.

Чому варто купити котли Ретра 4М Combi

Котли твердопаливні українського виробництва Ретра мають ряд відмінних характеристик, завдяки яким опалювальні агрегати мають хороший попит на ринку:

  • Універсальність - можливість вибору режиму горіння: з факельним пальником або ручним завантаженням.
  • Надійність: товщина стінок 5-6 мм забезпечує довгий термін експлуатації агрегату.
  • Велика топкова камера на 78-460 літрів забезпечує тривале горіння палива.
  • 24 місяці гарантії від виробника.

Інтернет-магазин ТТСК пропонує вигідно купити котел Ретра на пеллетах в Україні з безкоштовною доставкою в будь-який населений пункт.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший