ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливні котли Ретра 4М PLUS 25 - 150 кВт

Твердопаливні котли Ретра 4М PLUS 25 - 150 кВт

Виробник: Ретра
Артикул: 4814
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 24 міс.
Клас котла: тривалого горіння
Основне паливо: вугілля, дрова, брикет
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 5 (25-100 кВт), 6 (150 кВт)
Комплектна автоматика: електронна
Тип колосника: сухий чавунний
Доп. опції: можливість встановлення пальника
Країна виробник: Україна
 • 50 100 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Промисловий твердопаливний котел Ретра 4М Комбі з трьома режимами роботи

Твердопаливний котел Ретра тривалого горіння 4 М серії Combi - сучасний недорогий опалювальний агрегат, представлений лінійкою моделей потужністю 25-150 кВт. Опалювальне обладнання застосовується для організації обігріву приміщень промислового, соціального і комерційного призначення (цехи, склади, ангари, офіси, школи, дитячі садки). Котел ефективний для роботи в закритих і відкритих системах опалення з тиском до 0,2 МПА і температурою теплоносія на виході до 95С.

Промисловий твердопаливний котел Ретра 4М Комбі працює за принципом верхнього горіння - паливо починає спалюватися в верхньому шарі і поступово переміщається вниз. Така технологічна особливість забезпечує стабільно високий ККД і збільшує тривалість горіння палива при одному завантаженні камери згоряння.

Виробником передбачено три режими роботи агрегату:

 1. Ручне завантаження - паливо великої фракції (деревина, брикет, вугілля) через верхній завантажувальний люк подається на колосник, де відбувається процес горіння. Для регулювання інтенсивності спалювання палива передбачена: первинна подача повітря через розсікаючий пристрій за допомогою нагнітального вентилятора; вторинна - через бічні і верхні форсунки в котельній камері для спалювання піролізних газів. Контроль над процесом горіння і функціонуванням насоса здійснюється за допомогою електронного блоку управління. Зола з колосників і топки видаляється вручну.
 2. З факельним пальником в нижньому люку агрегату, куди з накопичувального бункера механічним способом подається паливо (пелети, агропеллети). Полум'я від пальника направлено на задню стінку нижньої камери згоряння, яка має надійну футеровку. Електронне запалювання, процес горіння та очищення факельного пальника здійснюється за допомогою електронного блоку управління.
 3. З реторним пальником, котрий встановлюється на місце бокового люка агрегату. Для такого режиму використовується паливо у вигляді пелет та вугілля дрібної фракції. Процес горіння протікає в нижній камері і контролюється за допомогою блоку управління.

Особливості конструкції і переваги українських котлів Ретра 4М Комбі

Промисловий котел на дровах 4 М серії Combi оснащений колосником з котельних труб, який омивається водою. Сталевий шахтний теплообмінник виконаний з якісної листової сталі товщиною 5-6 мм. Теплообмінник складається з двох камер згоряння (вгорі і внизу), перегородок, що утворюють конвективні канали, колосників і димовідвідних каналів. Між перегородками і стінами теплообмінного пристрою утворюється водяна сорочка.

Плюси котлів 4М Combi:

 • можливість експлуатації в 3 режимах роботи;
 • якісний і надійний теплообмінник;
 • стабільно високий ККД до 86%;
 • 2 камери згоряння;
 • працюють на всіх видах твердого палива;
 • комплектуються електронною автоматикою;
 • адаптовані під факельні і реторні пальники;
 • 24 місяці гарантії від виробника.

Інтернет-гіпермаркет ТТСК пропонує купити котел твердопаливний Ретра Combi 25-150 кВт з безкоштовною доставкою по Україні. Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний за потужністю опалювальний котел та укомплектувати різними пристроями для ефективної і безпечної роботи системи опалення.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший