ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Котел на твердому паливі Ретра 6М 11 - 40 кВт

Котел на твердому паливі Ретра 6М 11 - 40 кВт

Виробник: Ретра
Артикул: 4813
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 24 міс.
Клас котла: шахтний (Холмова)
Основне паливо: дрова, брикет
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 4
Комплектна автоматика: механіка
Тип колосника: сухий чавунний
Країна виробник: Україна
  • 29 000 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливний котел Ретра 6М - оптимальне поєднання ціни та якості

Твердопаливний котел Ретра 6М (виробництво Україна) - опалювальний агрегат шахтного типу, розроблений спеціально для побутового та комерційного застосування. Ретра котли підходять для роботи в закритих і відкритих системах опалення з примусовою і природною циркуляцією теплового носія. Котел на дровах Ретра підходить для обігріву приватних будинків, дач, складів, адміністративно-побутових, торгових приміщень і виробничих цехів площею від 100 до 400 квадратних метрів. Опалювальний агрегат працює за стандартною технологією нижнього згоряння палива, в якості якого можна використовувати дрова, вугілля, торф'яний і дерев'яний брикет.

Конструктивні особливості Ретра котлів

Котел шахтного типу має відносно простий, але надійний сталевий теплообмінник, що складається з двох основних елементів: камери згоряння і конвективних каналів, які знаходяться спереду і ззаду відповідно. Охолодження теплообмінника здійснюється за допомогою води, так звана «водяна сорочка». Теплоносій, що надходить із системи водопостачання, розтікається по внутрішніх каналах теплообмінного пристрою і через стінки забирає тепло від палива, що згорає і продуктів горіння (газів). Таким чином, відбір тепла здійснюється контактним і конвективним способом, що забезпечує енергоефективну експлуатацію опалювального обладнання та економію палива. Витрата палива на годину, в залежності від потужності установки, становить від 4 до 17 кг.

Безпосередньо процес горіння палива здійснюється на чавунних колосниках: рухомих і нерухомих. Нижче колосника розташовується ящик для золи. На передній частині котла передбачений люк, віконце для видалення золи та термометр. Зі зворотного боку розташований димар з шиберною заслінкою, ручка для регулювання тяги і патрубки. Зліва знаходиться спеціальна ручка для шурування колосників. Під верхнім кожухом котла встановлений теплоізоляційний шар.

За необхідності твердопаливний котел з верхнім завантаженням Ретра можна укомплектувати вентилятором і контролером (блоком управління) для контролю процесу горіння і працездатності насоса.

Переваги твердопаливних котлів Ретра 6М

У порівняння з класичними шахтними моделями, твердопаливний котел українського виробництва Ретра серії 6М має низку переваг, серед яких:

  1. Збільшений обсяг камери згоряння, що забезпечує більш тривале горіння і полегшує обслуговування опалювального агрегату.
  2. Проста конструкція і оптимальні габарити не займають багато корисного простору в котельні.
  3. Невисока ціна робить придбання котлів Ретра доступним для людей з невеликими фінансовими можливостями.
  4. Можливість використання різних видів палива дозволяє заощадити на експлуатації котлів.
  5. Наявність рухливих колосників дає можливість шурувати паливо, забезпечуючи при цьому рівномірне спалювання.
  6. Конструкція котла забезпечує тривалий процес горіння та високий ККД працюючого опалювального агрегату.

Залишилися питання по котлам Ретра 6М? Телефонуйте і менеджери інтернет-гіпермаркету ТТСК проконсультують та допоможуть прийняти правильне рішення.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший