ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливний котел з верхнім завантаженням Ретра 6М Comfort 16 - 40 кВт

Твердопаливний котел з верхнім завантаженням Ретра 6М Comfort 16 - 40 кВт

Виробник: Ретра
Артикул: 4815
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 24 міс.
Клас котла: шахтний (Холмова)
Основне паливо: дрова, брикет
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 4
Комплектна автоматика: електроннa
Тип колосника: сухий чавунний
Країна виробник: Україна
  • 36 700 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливний котел Ретра 6М Comfort для відкритих і закритих систем теплопостачання

Котел твердопаливний Ретра 6М серії Comfort (виробництво Україна) призначений для організації опалення в приватних будинках, котеджах, складах, адміністративних і виробничих приміщеннях площею до 400 квадратних метрів. Опалювальний агрегат шахтного типу ефективний в системах гарячого водопостачання та центрального водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплового носія (води). В котлах Ретра 6М Comfort реалізований процес нижнього спалювання палива, в якості якого можуть використовуватися дрова, вугілля, відходи деревини, деревне і торф'яний брикет. Від виду і якості використовуваного палива залежить тривалість горіння котла. Твердопаливний котел нижнього горіння Ретра 6М Comfort представлений лінійкою моделей в діапазоні потужностей 16-40 кВт, що дозволяє підібрати опалювальний прилад для конкретного приміщення.

Будова та конструктивні особливості котлів Ретра 6М Comfort

Котел на дровах Ретра 6М Comfort оснащений сталевим шахтним теплообмінником, що складається з камери згоряння (знаходиться спереду) і конвекційних каналів в задній частині. Вся конструкція теплообмінника охолоджується водою, тим самим утворюючи водяну сорочку об'ємом від 54 до 110 літрів. Відбір тепла від палаючого палива і продуктів горіння (контактний і конвективний метод відповідно) здійснюється за допомогою розтікання по порожнинах теплообмінного пристрою води, що надходить з трубопроводу теплопостачання при температурі близько 55 ° С. Температура теплоносія на виході становить не більше 90 ° С.

Процес горіння палива протікає на рухомих колосниках, виготовлених з чавуну. На передній частині котла розташований люк для збору золи і температурний датчик. Ззаду розташований патрубок - вихід на димохід з шиберною заслінкою і ручка для регулювання тяги. Зліва розташовується ручка для шурування чавунної колосникової решітки. Під обшивкою корпусу встановлений теплоізоляційний шар.

Побутові котли на твердому паливі можуть додатково комплектуватися вентилятором і блоком управління для контролю процесу горіння і роботи насоса.

Переваги шахтних твердопаливних котлів Ретра 6М Comfort

Основними перевагами котла Ретра 6М Comfort, в порівняння з класичними моделями 5м, є:

  1. Невисока ціна робить котел доступним для покупців з невеликим бюджетом.
  2. Проста конструкція і комплектна електронна автоматика роблять обслуговування агрегату зручним. Все, що потрібно від користувача - періодично довантажувати паливо.
  3. Збільшений обсяг камери згоряння (57-175 літрів) забезпечує тривалу роботу агрегату при одному завантаженні палива.
  4. Рухливі колосники з чавуну для шурування пального забезпечують ефективне згорання палива і високий ККД (80-93%).
  5. Котли можуть працювати на різних видах твердого палива, забезпечуючи тим самим універсальність і практичність опалювального агрегату.

Інтернет-гіпермаркет ТТСК пропонує українські твердопаливні котли Ретра 6М Comfort з безкоштовною доставкою по Україні. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший