ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Пелетний котел Stropuva Pelleta 15 - 60 кВт

Пелетний котел Stropuva Pelleta 15 - 60 кВт

Виробник: STROPUVA
Артикул: 1901
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 36 міс.
Клас котла: з автоподачей
Основне паливо: пелета із деревини, агропелета
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 3, 4
Комплектна автоматика: електронна
Країна виробник: Литва
Подарунок: Насос

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливний котел Stropuva Pelleta - автоматизований агрегат з високим ККД

Твердопаливні котли Стропува серії Pelleta - перші на ринку опалювального обладнання агрегати з вертикально розташованим корпусом і турбулізаторами, розраховані на спалювання пелет (агропеллет з соняшника) з високим ККД до 90%. Пелетний котел Стропува Pelleta представлений моделями VG15, VF 15, VF 25 і VR 60 в діапазоні номінальних потужностей 15-60 кВт для опалення приватних будинків, котеджів, виробничих і адміністративно-побутових приміщень загальною площею 150-600 м2. За рахунок невисокої ціни пелет, досягається мінімальна вартість отриманого кіловата тепла. У всіх моделях передбачається можливість регулювання потужності обігріву від 10% до 100%.

Конструктивні особливості котлів Стропува Pelleta

Конструктивно котел складається з ефективного сталевого теплообмінника, виконаного у формі циліндра і бункера об'ємом 0,1-0,5 м3 (одного завантаження бункера може вистачити до тижня роботи котла, в залежності від навантаження). Котел на пеллетах Стропува оснащений системою турбулізаторів, вмонтованих в теплообмінник, яка дозволяє підвищувати ККД і рівень теплообміну, при цьому затримуючи відпрацьовані продукти горіння, що забезпечує екологічність опалювального приладу і спрощує обслуговування агрегату без необхідності відкриття дверцят.

Розглянемо особливості представлених моделей опалювальних агрегатів:

  • Котел VG15 - оснащений пальником нескладної конструкції і системою гравітаційної подачі палива. Система автоматики дозволяє управляти температурою нагріву теплоносія (води), роботою насоса і нагнітального вентилятора. Авторозпал та самоочищення не передбачені.
  • Котел VF 15 (VF 25) - дані моделі укомплектовуються факельним пальниками, які є найбільш ефективним варіантом спалювання пелет. Котел з пеллетним пальником має функції самоочищення і авто розпалювання.
  • Котел VR 60 - модель відрізняється наявністю роторного пальника, котрий має високі експлуатаційні характеристики. Авторозпал та самоочищення не передбачені.

Чому варто купити пелетний котел Стропува Pelleta?

Популярність котлів Стропува Pelleta на ринку України зумовлена ​​низкою відмінних характеристик опалювального обладнання:

  1. Високий ККД і ефективне спалювання пелет за рахунок проходу відпрацьованих газів через турбулізатори (стабілізатори горіння).
  2. Максимально автоматизований процес горіння дозволяє контролювати температуру теплоносія, пальника і в приміщенні за рахунок регулювання потужності котла.
  3. Удосконалена конструкція бункера з гравітаційною системою подачі пелет забезпечує точну подачу палива в камеру згоряння.
  4. Система турбулізаторів забезпечує швидке і зручне видалення золи, що виключає утворення спікшихся мас. Це, в свою чергу, дозволяє підтримувати чистоту на робочій поверхні котла, підвищувати ефективність агрегату і застосовувати пелети будь-якої якості.
  5. Велика увага приділена безпеці котлів Стропува Pelleta за рахунок відсутності зворотної тяги і складання теплообмінного пристрою всередину в разі перевищення робочого тиску.

Інтернет-магазин опалювального обладнання та комплектуючих ТТСК пропонує купити пелетний котел Стропува Pelleta з числа представлених моделей на сайті. Для отримання докладної консультації експерта, звертайтеся за телефонами, вказаними в шапці сайту.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший