ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Котел газовий Vaillant ecoCOMPACT VSC INT

Котел газовий Vaillant ecoCOMPACT VSC INT

Виробник: VAILLANT
Артикул: 9060
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 24 міс.
Клас котла: конденсаційний
Вбудований насос: є
Призначення котла: двоконтурний
Розширювальний бак: є
Тип димовидалення: турбований
Тип монтажу: підлоговий
Країна виробник: Німеччина

Доступні опції

Нашли дешевле?
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Двоконтурний газовий котел VAILLANT ecoCOMPACT VSC INT

Конденсаційний компактний опалювальний котел двоконтурний Вайлант представлений на ринку в оновленому вигляді. Розробники додали до цієї техніки вбудований ємнісний водонагрівач. Це газова підлогова модель.

Особливості VAILLANT ecoCOMPACT VSC INT

У газові котли Vaillant вбудовано водонагрівач. Він робить установку універсальною та дозволяє подавати не тільки тепло, але ще й гарячу воду.

Виробник зазначає у конструкції оновлену систему комбінації повітря та газу. Ця інновація необхідна для того, щоб техніка могла ощадливо витрачати газ для обігріву приміщення. Також варто виділити широку модуляцію пальника.

За опалювальний сезон модель VAILLANT ecoCOMPACT VSC INT досягає показника ККД у розмірі 108%. Це з огляду на те, що температура буде не більше 40 градусів.

Виробник зазначає низьке споживання електричної енергії. Домогтися цього вдалося завдяки спеціальному насосу із частотним регулюванням.

Під час роботи з водонагрівачем активується система використання теплоти конденсації під назвою Aqua-Сondens-System. Тестування довело, що така рідина в системі нагрівається в кілька разів швидше.

Користувач може налаштувати роботу котла у режимі підвищеної потужності. Тоді установка працюватиме на 12% швидше за рахунок активації програми Aqua-Power-Plus. Вона підходить лише для прискореного приготування гарячої води.

Серед характеристик відмічено товщину ізоляції. Вона становить 6 см. завдяки цьому вдалося досягти низьких втрат тепла нагрітого бака.

Переваги

Конденсаційний котел Vaillant має кілька додаткових опцій. Перша – система рециркуляції. Вона потрібна для того, щоб можна було швидко дійти максимального комфорту ГВП. Друга опція – захист обладнання від легіонели.

Переваги котла:

  • потужність від 25 до 30 квт;
  • високий відсоток ККД;
  • є електронне запалення;
  • автоматичний контроль процесу горіння;
  • пошарове нагрівання;
  • об'єм бака водонагрівача – 150 л.

Двоконтурний котел Vaillant підходить для приготування гарячої води, опалення. Можна встановлювати в квартирах, що будуються і реконструюються, житлових будинках. Габарити та підключення нової моделі повністю підходять під попередні покоління. Це означає, що можна замінити стару установку на нову та не оновлювати проект житлового приміщення.Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший