ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Котел газовий Vaillant ecoVIT exclusiv VKK 226/4 INT - 656/4 INT

Котел газовий Vaillant ecoVIT exclusiv VKK 226/4 INT - 656/4 INT

Виробник: VAILLANT
Артикул: 9057
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 24 міс.
Клас котла: конденсаційний
Вбудований насос: ні
Призначення котла: одноконтурний
Розширювальний бак: ні
Тип димовидалення: турбований
Тип монтажу: підлоговий
Країна виробник: Німеччина

Доступні опції

Нашли дешевле?
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Котел газовий конденсаційний VAILLANT ecoVITexclusiv VKK INT

Vaillant котел успішно поєднує в собі вигідне застосування конденсаційних технологій та переваги традиційної установки для підлоги. У цьому апараті є інноваційна мультисенсорна система. За неї компанія VAILLANT отримала премію німецької газової галузі. Це унікальна та запатентована технологія.

Головні особливості моделей

Казани ecoVITexclusiv VKK INT представлені в різних варіантах за показником потужності. Він може змінюватись від 23 до 65 кВт. Середній ККД за опалювальний сезон складає 109%.

Такий Vaillant газовий котел відрізняється великим резервуаром для води. Його буде достатньо для сім'ї з 3-4 осіб та регулярного використання гарячого ресурсу.

У конструкції є спеціальний модулюючий пальник. Діапазон її потужності в залежності від режиму роботи варіюється від 20 до 100%. Користувач може настроїти режим опалення та приготування гарячої води виключно на часткову потужність, щоб значно заощадити.

Газові котли Vaillant ecoVITexclusiv VKK INT використовують приховану теплоту конденсації. Також розробники впровадили в модель цифрову інформаційно-аналітичну систему DIA-System. Доведено, що вона у кілька разів продовжує термін експлуатації обладнання.

Техніка підходить для опалення простору та у комбінації з ємнісним водонагрівачем приготування гарячої води. Допустимо використовувати такий котел за низьких температур. Це не позначиться на продуктивності системи.

Додатково котел оснащений спеціальним теплообмінником із нержавіючої сталі, доповненим змійниковими газоходами. Відбувається обмін тепла у цьому апараті за протиточним принципом. Також є Pro E. Це унікальна система штекерних електричних з'єднань. Вона захищає техніку від різких перепадів струму в мережі, збоїв у системі.

Переваги

Котел конденсаційний вайлант доповнений електронним запалюванням. Він автоматично не лише вимикається, а й вмикається. Це гарантує безпечну експлуатацію. Додатковий захист забезпечує контроль за процесом горіння.

Вирізняють такі переваги:

  • високий ККД;
  • опалення та подача води;
  • робота при мінімальному тиску у системі;
  • використання теплоти конденсації.

Будь-який користувач може налаштувати повну або часткову потужність нагрівання води. Система адаптується під індивідуальні запити та запам'ятовує вибраний режим.Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший