ПриватБанк - Оплата частинами
Monobank - Оплата частинами
Твердопаливний котел Altep CLASSIC Plus (10-30 кВт)

Твердопаливний котел Altep CLASSIC Plus (10-30 кВт)

Виробник: Altep
Артикул: 1001
Наявність: В наявності
Доставка: Безкоштовна
Гарантія: 36 міс.
Клас котла: традиційний
Основне паливо: дрова, вугілля, брикет
Матеріал теплообмінника: сталь
Товщіна стінки теплообмінника, мм: 5
Комплектна автоматика: електронна
Тип колосника: водоомивний
Країна виробник: Україна
  • 31 100 грн.

Доступні опції

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
ПриватБанк - Оплата частями Monobank - Оплата частями ПриватБанк - Мгновенная рассрочка
Калькулятор витрат на опалення
Хочете дізнатися витрати на опалення?
Скористайтеся нашим калькулятором

Твердопаливні котли Альтеп Classic Plus з комплектом електронної автоматики

Для організації обігріву в зимовий період житлових та нежитлових приміщень загальною площею 100-300 квадратів, ідеальним рішенням стануть твердопаливні котли традиційного горіння української фірми ALTEP. Теплові агрегати Альтеп серії Classic Plus адаптовані під установку в систему опалення з природною або примусовою подачею теплового носія (підігрітої води до температури 58-85 °С) при номінальному тиску води в системі 0,15 МПа.

Альтеп котел моделі Classic Plus з заводу комплектується електронною автоматикою, куди входить електронний блок управління з алгоритмом PID та нагнітальний вентилятор. Комплектна електронна автоматика забезпечує ефективну і безпечну роботу устаткування, стабільно високий ККД, швидкий вихід агрегату на свою продуктивність і економію палива до 15-20%.

Котел твердопаливний Альтеп Classic Plus є універсальним з точки зору вибору палива. Завантаження палива - ручне. Він може працювати на дровах, вугіллі, паливних брикетах та інших доступних за ціною видах твердого палива. Електронна автоматика дозволяє спалювати навіть паливо вологістю до 50%. При цьому, якість і вид використовуваного пального буде визначати тривалість горіння. На практиці, середня тривалість горіння на одній закладці дров становить 12 годин, вугілля - до 18 годин.

Конструкція теплового обладнання Альтеп Classic Plus

Основним елементом конструкції теплового котла є трьох-ходовий теплообмінник з товщиною стінки 5 мм і площею теплообміну 1,2-2,9 м2, виготовлений з жароміцної котлової сталі 09Г2С, що витримує високі температурні впливи.

По всьому периметру котла розташована водонаповнена сорочка. У нижній частині котла знаходяться водоомиваючі колосники, виконані з суцільнотягнутої труби без зварних швів. За рахунок цього колосникова решітка не прогорає і служить тривалий період. Внизу знаходиться містка камера згоряння об'ємом 39-115 дм3.

Твердопаливні котли на дровах Альтеп Classic Plus мають троє регульованих по щільності закривання дверцяті з теплоізоляцією:

  1. верхня ревізійна - для обслуговування та чищення теплообмінника;
  2. середня завантажувальна - для подачі палива в камеру згоряння;
  3. нижня (зольник) - для видалення продуктів горіння.

Всі дверцята мають зручні ергономічні ручки, не схильні до сильного нагрівання, тим самим виключаючи опіки рук у користувача.

Корпус агрегату якісно утеплений, щоб мінімізувати втрати тепла. Зверху передбачений вихід з шиберною заслінкою діаметром 160-180 мм під підключення димаря.

Переваги котлів ALTEP Classic Plus

Дров'яний котел даного типу користується попитом на ринку України за рахунок своїх відмінних якостей:

  • Теплообмінник з товщиною стінки 5 мм розрахований на 15 років роботи.
  • Високий ККД 86% за рахунок конструкції котла і наявності електронної автоматики.
  • Велика камера згорання при компактних розмірах котла.
  • Проста і зручна експлуатація - легкий доступ для обслуговування.
  • Утеплений корпус і регульовані дверцята виключають непотрібні тепловтрати.

В інтернет-гіпермаркеті ТТСК ви зможете вигідно купити твердопаливний котел Альтеп Classic Plus з безкоштовною доставкою по Україні. Для оформлення замовлення або отримання докладної інформації зв'яжіться з нашим консультантом зручним для себе способом.
Відгук клієнта. Котел Альтеп Класік 24 кВт після року експлуатації.Твердопаливний котел Альтеп Классік+ 12 кВт. Відгук клієнта.Відео огляд котла Альтеп Класік 12 кВтНаписати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший