Твердопаливний котел ALTEP TRIO UNI PLUS 97 кВт (комплект)
Твердопаливний котел Altep Trio Uni Plus 97 кВт: Промисловий стандарт опалення
Забезпечення теплом великих об'єктів площею до 1000 м² потребує обладнання, яке поєднує в собі потужність, витривалість та інтелектуальне керування. Рішення купити котел Альтеп потужністю 97 кВт — це вибір на користь енергонезалежності вашого бізнесу чи виробництва. Модель TRIO UNI PLUS 97 кВт спеціально спроєктована для інтенсивної експлуатації в системах з високим тепловим навантаженням, забезпечуючи стабільний ККД від 86%.
Конструктивні особливості промислової серії 97 кВт
Котел Altep цієї потужності виготовляється із сертифікованої жароміцної сталі товщиною 6 мм. Конструкція теплообмінника в моделі на 97 кВт суттєво модернізована для максимального відбору енергії. Вертикальні конвекційні полиці (газоходи) розташовані за камерою згоряння, що дозволяє гарячим газам проходити довший шлях, віддаючи все тепло водяній сорочці.
Головні технічні переваги:
- Збільшена площа теплообміну: Завдяки додатковим вертикальним полицям площа теплообмінника в цій моделі досягає 10,2 м².
- Подвійний наддув: Цей твердопаливний котел Альтеп оснащений двома потужними нагнітальними вентиляторами, що гарантує рівномірне горіння палива по всій глибині топки.
- Глибока камера згоряння (850 мм): Ви можете завантажувати великі поліна довжиною до 80 см, що суттєво зменшує витрати часу на підготовку дров.
- Фланцеві під’єднання: Для надійності в промислових мережах використовуються фланці Ду 50, що забезпечує міцність з’єднань під тиском.
- Водоомивані колосники: Цільнотягнуті труби товщиною 6 мм постійно охолоджуються теплоносієм, що запобігає їх прогоранню.
Технічні характеристики TRIO UNI PLUS 97 кВт
| Параметр | Значення |
| Номінальна потужність | 97 кВт |
| Площа теплообмінника | 10,0 м² |
| Об'єм камери згоряння (топки) | 570 л |
| Глибина топки | 850 мм |
| Вага котла без води | 1150 кг |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
Експертний підхід до вибору палива та автоматики
Даний котел на дровах працює під повним контролем електронного блоку керування з алгоритмом PID. Система автоматично регулює оберти обох вентиляторів, адаптуючись до якості палива та погодних умов. Повітря подається через розгалужену систему форсунок, що забезпечує повне спалювання навіть «важкого» палива.
Порада від фахівців ТТСК: Хоча основним паливом є дрова та брикети, цей котел altep може працювати й на вугіллі. Однак пам’ятайте: внутрішні дверцята-відбійники за середніми дверима повністю футеровані. При роботі на чистому вугіллі температура може бути критичною для футеровки. Ми рекомендуємо використовувати суміш вугілля з дровами (50/50) — це захистить котел і забезпечить максимальну автономність.
Завдяки універсальності конструкції, модель 97 кВт легко модернізується під пелетний пальник. Ви можете замовити двері з перехідником і в майбутньому перевести об’єкт на автоматичну подачу пелети стандарту DIN plus.








